Firma

Małe firmy rodzinne i duże przedsiębiorstwa produkcyjne, branża budowlana, transportowa, handel i usługi, a także wspólnoty mieszkaniowe. Dla nas Wasza działalność jest wielka.

Prowadzenie firm, to duża odpowiedzialność. Dlatego obsługę finansową warto zlecić bankowi, który doskonale zna specyfikę działalności na lokalnych rynkach. Tym bardziej, że w Banku Spółdzielczym w Barcinie stawiamy na partnerskie relacje. A tam, gdzie partnerstwo, tam i wzajemny szacunek.

Jesteśmy wdzięczni, że działacie właśnie w naszym regionie. To dzięki Wam, jego mieszkańcy mają pracę, a płacone przez Was podatki pozwalają na lokalny rozwój. Wiemy, że zależy Wam na tym właśnie zakątku kraju. Doceniamy, że jesteście z nami.

Z Bankiem Spółdzielczym w Barcinie prowadzenie działalności gospodarczej staje się prostsze. Ułatwiamy codzienne rozliczenia, pożyczamy środki na bieżące wydatki. Jeśli chcecie sfinansować rozwój Waszej firmy, mamy dla Was kredyty inwestycyjne na jasnych warunkach.

Jesteśmy tacy, jak Wy, lubimy naszą lokalność, tutaj chcemy się rozwijać i cieszyć dobrym życiem. Lubimy też rozmawiać, dlatego ofertę możecie dopasować do Waszych potrzeb.

To wszystko sprawia, że w Banku Spółdzielczym w Barcinie zawsze jesteście u siebie.