Saltus TUnŻ

wcIZ6tusq7dRgAAAABJRU5ErkJggg==

DOŚWIADCZENIE I SIŁA POLSKIEGO KAPITAŁU

SALTUS Ubezpieczenia to polska marka reprezentująca dwa towarzystwa ubezpieczeniowe: SALTUS TUW (towarzystwo majątkowe) oraz SALTUS TU ŻYCIE SA (towarzystwo życiowe). W ciągu 26 lat działalności Towarzystwo objęło ochroną i zdobyło zaufanie ponad miliona Ubezpieczonych, przede wszystkim z małych i średnich miast. Towarzystwo oferuje pełną gamę produktów ubezpieczeniowych dedykowanych zarówno Klientom Indywidualnym, jak również Instytucjom i Przedsiębiorcom. Dzięki bogatej ofercie ubezpieczeniowej, dopasowanej do oczekiwań i możliwości klientów, zyskują oni bezpieczeństwo swoich finansów, zdrowia, majątku oraz ochronę życia.

Ubezpieczenia do pożyczek i kredytów to jedna z najmocniejszych stron oferty SALTUS.  Propozycja obejmuje zarówno ubezpieczenia dla klientów korzystających z pożyczek i kredytów jak również produkty niepowiązane z pożyczkami. W swojej ofercie Ubezpieczyciel posiada m.in.:

Mdk: - Indywidualne ubezpieczenie na życie dedykowane osobom poszukującym ochrony ubezpieczeniowej z tytułu zabezpieczenia zobowiązań finansowych szerokiej gamy produktów bankowych. Ubezpieczenie przeznaczone jest dla Klientów, którzy zaciągnęli lub zamierzają zaciągnąć kredyt lub pożyczkę i chcą ubezpieczyć kredyt w trakcie jego trwania. Produkt oferowany jest w trzech elastycznych wariantach, w zależności od oczekiwań Pożyczkobiorcy oraz produktu bankowego, który Klient chce zabezpieczyć. 

JAKOŚĆ POTWIERDZONA NAGRODAMI

SALTUS jest stabilnym i wiarygodnym ubezpieczycielem. Wskaźniki wypłacalności będące funkcją siły kapitałowej należą do najwyższych zarówno w Polsce, jak i w Europie.                                     

Jakość jaką oferuje Towarzystwo została potwierdzona wieloma nagrodami, którymi może pochwalić się Ubezpieczyciel : Super Marka 2019 i 2020, Etyczna Firma 2019 i 2020, Zdrowa Marka Roku 2019 oraz 2020, Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2017 Miesięcznika Gazeta Bankowa oraz znak jakości Teraz Polska.

Więcej o SALTUS Ubezpieczenia na https://saltus.pl