Oferta pracy

Bank Spółdzielczy w Barcinie

poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy:

w Zespole Kredytów

Miejsce pracy: Centrala Banku

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż produktów kredytowych i ubezpieczeniowych,
  •  kompleksowa obsługa Klientów indywidulanych (osoby prywatne) i instytucjonalnych (głównie rolnictwo oraz sektor MŚP),
  •  przyjmowanie i analiza wniosków kredytowych – zgodnie z obowiązującymi regulacjami Banku,
  • przygotowywanie i weryfikowanie dokumentów Klientów i umów dla Klientów,
  • budowanie relacji z Klientami oraz realizacja powierzonych zadań,
  • dbałość o wysoki standard jakości obsługi Klientów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie – ekonomiczne,
  • praktyczna znajomość programów pakietu MS Office,
  • umiejętność budowania relacji, rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • zdolność analizowania danych, wyciąganie wniosków, rekomendowanie rozwiązań,
  • pozytywne nastawienie do pracy i życia,
  • dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w bankowości i obsłudze Klienta.

Oferujemy:

  • interesującą i rozwijającą pracę,
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia,
  • szkolenia,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Oferty zawierające list motywacyjny wraz z CV prosimy kierować na adres ul. Kościelna 8, 88 – 190 Barcin lub na adres email: bank@bsbarcin.pl z tytułem „Oferta pracy”. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty. Termin składania ofert do 31.10.2022r.

Wraz z ww. dokumentami prosimy dołączyć podpisany dokument „Zgoda na przetwarzanie danych osobowych” i „Klauzula informacyjna”, zamieszczone poniżej.