Rolnik

Mamy dla Ciebie prostą i konkretną ofertę usług bankowych i to wcale nie przypadek. W Banku Spółdzielczym w Barcinie, stawiamy na partnerskie relacje. A tam, gdzie partnerstwo, tam i wzajemny szacunek.

Rozumiemy, że prowadzenie nowoczesnego gospodarstwa rolnego czy agroturystyki wymaga zaangażowania środków finansowych na odpowiednim poziomie. W Banku Spółdzielczym w Barcinie mamy dla Ciebie kredyty na przejrzystych warunkach, zarówno na bieżące wydatki, jak i na rozwój. Przyjdź do nas, kiedy uznasz, że potrzebujesz pieniędzy na nową maszynę, zakup ziarna, na remont, ocieplenie dachu, czy montaż instalacji do pozyskiwania energii słonecznej. Mamy też prostą ofertę kont, z których możesz korzystać przez komputer lub przez smartfona. Śmiało możesz do nas przyjść i zapytać, wszystko wytłumaczymy i pokażemy.

Jesteśmy tacy, jak Ty, lubimy naszą lokalność, tutaj chcemy się rozwijać i cieszyć stabilnym życiem. Lubimy też rozmawiać, dlatego ofertę możecie dopasować do potrzeb Twojego gospodarstwa lub Twojej agroturystyki.

To wszystko sprawia, że w Banku Spółdzielczym w Barcinie zawsze jesteście u siebie.